Agencja Artystyczna

Agencja Eventowa Artystyczna.pl to znacznie więcej niż organizacja oraz obsługa techniczna eventów i koncertów. Jesteśmy też agencją artystyczną, dzięki czemu możemy zorganizować występ wielu wykonawców i artystów znanych ze scen polskich i nie tylko. Dysponujemy pokaźną bazą kontaktów do znanych osób – aktorów, muzyków, celebrytów czy też sportowców, którzy mogą swoją obecnością uświetnić każdą imprezę. Wiele lat solidnej pracy i nienagannego wywiązywania się z powierzonych zadań, zaowocowało pewną pozycją na rynku i zaufaniem zarówno ze strony artystów, jak i organizatorów.

Jako agencja artystyczna potrafimy zdecydowanie więcej od naszej konkurencji, a z nami określenie „kompleksowa organizacja imprez” nabiera nowego pełnego znaczenia. Świadczymy usługi impresariatu artystycznego oraz impresariatu koncertowego. Występy artystów organizujemy na każdą skalę: od kameralnej firmowej imprezy po duże festiwale. Przy tym posiadamy własne zaplecze techniczne, hale namiotowe oraz sprawdzony zespół profesjonalistów z zakresu organizacji imprez.

Wystarczy, że w Twojej głowie zrodzi się pomysł, że chcesz mieć imprezę, a my zajmiemy się resztą: od pomysłu na wydarzenie przez organizację imprezy i jej realizację aż po sprzątanie miejsca, gdy wydarzenie się odbędzie. 🙂