Imprezy integracyjne

Jako agencja eventowa organizujemy imprezy integracyjne w bardzo kreatywny sposób. Imprezy integracyjne kojarzą się głównie z firmami oraz typowym HR – zarządzaniem zasobami ludzkimi i budowaniem zgranego zespołu w pracy. Warto jednak zaznaczyć, że imprezy integracyjne mogą dotyczyć kilkuosobowych zespołów roboczych oraz potężnych zasobów kadrowych w dużych zakładach (kilkaset pracowników albo kilka tysięcy pracowników). Podołamy każdemu zadaniu organizacji imprezy integracyjnej, a skala nie ma dla nas znaczenia – tak samo mocno przykładamy się do organizacji imprezy integracyjnej dla małego warsztatu samochodowego, jak i dla dużego zakładu produkcyjnego. Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych jest tutaj dla nas bardzo ważna.

Hasło „imprezy integracyjne” nieco straciło na znaczeniu i jest niejednokrotnie traktowane na równi z hasłem „imprezy firmowe”. W swoich założeniach, organizacja imprezy integracyjnej ma dostarczyć wartość dodaną do budowanego zespołu. Dzisiaj te zagadnienia są określane jako team building. Może to być poprzez konkurencję i rywalizację, wspólne przeżycia przy uprawianiu sportów ekstremalnych albo zagadki i wyzwania w trakcie podróży. Jesteśmy agencją eventową i realizujemy imprezy integracyjne w siedzibie Klienta na terenie całej Polski, organizujemy także imprezy integracyjne łączone z wyjazdami firmowymi po Polsce i za granicę. Imprezy integracyjne w naszym wykonaniu mogą mieć formę kilkudniowych zmagań i wycieczek oraz kilkugodzinnych eventów firmowych.

Kreatywność agencji eventowej to pomysły na imprezę integracyjną budzące się w naszych głowach podczas rozmowy z Klientem. Zapraszamy do kontaktu z nami, a wspólnie zrealizujemy najlepsze imprezy integracyjne!