Koncerty gwiazd

Koncerty gwiazd na imprezach masowych oraz imprezach firmowych

W Agencji Artystyczna.pl posiadamy bogate doświadczenie w organizacji koncertów gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Zajmujemy się zarówno kompleksową organizacją całej imprezy, jak i możemy być podwykonawcą zapewniającym występ gwiazdy wielkiego formatu. Współpracujemy bezpośrednio z menedżerami gwiazd, jak i z renomowanymi agencjami artystycznymi.

Organizacja koncertu gwiazdy może stanowić element imprezy firmowej, festynu (gminnego lub miejskiego), a także większego festiwalu. Nie bez znaczenia jest tutaj odpowiedni dobór podwykonawców i nasze bogate doświadczenie. realizowaliśmy koncerty gwiazd na imprezach każdej wielkości, więc bez wahania zajmiemy się realizacją Twojej imprezy. Ty masz pomysł na imprezę, my mamy doświadczenie pozwalające zrealizować tę imprezę i przekuć ją w Twój wielki sukces! 🙂

Występy gwiazd w zasięgu Twojej ręki

Organizując koncert z Agencją Artystyczna.pl masz dostęp do bazy kilkuset wykonawców, a portfolio imprez przez nas zrealizowanych idzie w tysiące. Świadczymy usługi impresariatu na potrzeby imprez każdej wielkości. Wiedz zatem, że w naszych ustach stwierdzenie „organizacja koncertu gwiazdy” stanowi kompleksową ofertę od scenariusz, przez sprzęt i realizację, aż po ochronę i sprzątanie po imprezie. Występ gwiazdy na Twojej imprezie to tylko kwestia czasu, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą. 🙂

Koncert gwiazdy jako event promujący markę

Nietuzinkowe pomysły na promocję marki obejmują również całą branżę MICE (ang. Meeting, Incentive, Conference, Exhibition). Wydarzenia, eventy, imprezy firmowe, pikniki czy koncerty są już stałymi elementami budowania rozpoznawalności marki oraz prac nad pozytywnym wizerunkiem danej marki. W Agencji Artystyczna.pl doskonale o tym wiemy, dlatego posiadamy specjalną ofertę organizacji koncertów gwiazd zgodnych ze strategiami marek. Bez względu czy na imprezę firmową zapraszasz pracowników, kontrahentów czy klientów, koncert gwiazdy powinien być trzymającym w napięciu gwoździem programu utwierdzającym gości w pozytywnym wizerunku Twojej marki.

Niewłaściwa gwiazda na imprezie firmowej? Z nami nie masz tego problemu!

Konsekwencje wizerunkowe niewłaściwego doboru gwiazdy mogą być długotrwałe i bardzo bolesne. Celebryci niejednokrotnie występują w wielu miejscach, a dopiero później dziennikarze i przedstawiciele showbusinessu odkrywają różne dziwne sytuacje lub wręcz tworzą fakenewsy.

Tworząc ofertę koncertów gwiazd zgodnych ze strategią marki Klienta, chcemy uchronić Cię przed wpadką wizerunkową. Przykładów takich wpadek może być naprawdę wiele. Gwiazda śpiewająca o pozytywnych stronach życia wystąpiła na imprezie motywacyjnej zakładów mięsnych. Po koncercie pozostał niesmak, ponieważ gwiazda jest wegetarianką. Na imprezie sponsorowanej przez koncern motoryzacyjny występowała gwiazda kilkukrotnie karana za jazdę pod wpływem alkoholu. Wpadki organizacyjne i wizerunkowe na koncertach gwiazd są niestety bardzo częste. My jako profesjonaliści badamy każdy aspekt realizowanej imprezy. Właśnie dlatego jesteśmy w czołówce organizatorów koncertów gwiazd w całej Polsce.

Gwiazdy i celebryci na eventach

W naszej bazie gwiazd są całe zespoły muzyczne, soliści, prezenterzy, konferansjerzy i tancerzy. Występ gwiazdy wielkiego formatu to zatem nie jest wyłącznie śpiew i muzyka, ale każdy widoczny dla gości człowiek na scenie. Przegląd muzyczny z koncertami gwiazd może dla Ciebie poprowadzić celebryta, dziennikarz muzyczny lub konferansjer znany z radia czy telewizji. Występem gwiazdy może być standuper, a całości dopełni występ znanego sportowca. Sportowcy jako celebryci również doskonale sprawdzają się w roli prowadzących imprezy firmowe, dodają motywującego akcentu. Szukając gwiazdy na imprezę nie musisz się ograniczać jedynie do koncertu, części muzycznej.

Organizacja koncertu gwiazdy na festynach i dniach miast

Znane nazwiska, popularne zespoły to chętnie wybierane gwiazdy na wszelkiego rodzaju festyny samorządowe. Nie ma się co dziwić – każda gmina, każde miasto chciałoby mieć przynajmniej raz w roku swoje święto z koncertem kogoś znanego. Realia bywają jednak różne. Są bogate samorządy, posiadające własne instytucje kultury organizujące wszystko od początku. Są również biedniejsze samorządy, w których urzędnicy dzień w dzień toczą walkę o każdą złotówkę. rozumiemy to doskonale w Agencji Artystyczna.pl! Dlatego posiadamy ofertę dla małych i dużych samorządów od kontaktu z gwiazdą po kompleksową organizację imprezy.

Duże miasta organizują koncerty gwiazd wielkiego formatu – to fakt!

Dzięki krajowym i zagranicznym kontaktom, jesteśmy w stanie zorganizować koncert największych gwiazd światowej muzyki. Duże miasta często posiadają własne stadiony, tereny rekreacyjne i sceny, na których my zapewniamy obsługę techniczną imprez – wprowadzamy własne naświetlenie imprez i nagłośnienie sceniczne zgodne z riderem światowych gwiazd. Instytucje kultury nierzadko współpracują z zagranicznymi samorządami, ale kontakt z międzynarodowymi agencjami artystycznymi lub zagranicznymi menedżerami muzycznymi pozostawiają doświadczonym agencjom artystycznym jak nasza. Kontakt z menedżerem i obsługą gwiazdy bierzemy na siebie. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zorganizować prywatne spotkanie gwiazdy światowej muzyki z prezydentem miasta. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne oraz ochroniarskie, dzięki czemu na terenach miejskich jesteśmy w stanie naprawdę kompleksowo zorganizować imprezę masową z koncertem gwiazdy.

Małe samorządy muszą sobie radzić same i robią małe festyny – to mit!

Fakt faktem, że małe samorządy mają ograniczone możliwości. Jednak od czego jest Agencja Artystyczna.pl?! Od tego, aby poszerzać horyzonty małych samorządów i zapewniać dostęp do wielkich gwiazd muzyki! Samorządy, na terenie których odbywają się koncerty gwiazd, są postrzegane jako przedsiębiorcze, „obrotne” i zyskują bardzo pozytywny wizerunek w oczach mieszkańców regionu oraz wyborców. Organizacja wspaniałych imprez jest zatem elementem budowy pozytywnego wizerunku marki lokalnej. Posiadamy ofertę kompleksowej organizacji koncertów i festynów, która powinna zainteresować każdego samorządowca! Nie musisz mieć swojego sprzętu i zasobów ludzkich – wystarczy kawałek trawy na boisku lub plac, a my zagospodarujemy przestrzeń i zabezpieczymy każdą imprezę masową!