O nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji i obsłudze technicznej imprez plenerowych, naszą ofertę możemy doskonale dopasować do potrzeb każdego Klienta. Organizujemy koncerty, różnego typu występy artystyczne, programy dla dzieci, biesiady, festyny, imprezy firmowe itd. Nasze usługi obejmują wszystkie etapy organizacji eventów. Od formalności, kosztorysów, wybrania miejsca i prac związanych z przygotowaniem terenu, przez budowę profesjonalnej estrady koncertowej, nagłośnienie i oświetlenie, a także prowadzenie imprez, aż po rozliczenie i podsumowanie wydarzenia.

Od 2016 r. organizujemy LOTERIE zgodnie z wymaganiami litery prawa. Dysponujemy doświadczeniem w pracy ze służbami państwowymi oraz organami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Nasza firma posiada niezbędne referencje w tym zakresie.

Najwyższy standard obsługi technicznej imprez zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, w tym akustyków oraz specjalistów od nowoczesnych, inteligentnych systemów oświetlenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zadania i sprostać oczekiwaniom każdego artysty.

Nasi Klienci nazwali nas Architektami Marzeń. To zobowiązująca nazwa, za którą jesteśmy im bardzo wdzięczni.

W ciągu ponad 20 lat prowadzenia działalności na europejskim rynku, możemy się poszczycić współpracą z setkami solistów, zespołów, aktorów, celebrytów oraz konferansjerów polskich i zagranicznych. Nasza baza kontaktów nieustannie się powiększa, chcemy zapewniać naszym Klientom wszystko, czego oczekują. Nie boimy się odważnych i nietuzinkowych pomysłów, możemy się pochwalić licznymi kontaktami z zagranicznymi gwiazdami, np. na zlecenie jednego z polskich sportowców nawiązaliśmy bezpośredni kontakt z managerem Sylvestra Stallone’a.