Obsługa techniczna imprez

Jako Agencja Eventowa Artystyczna.pl zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez plenerowych, takich jak koncerty, festyny czy inne imprezy masowe, wymagające pełnej obsługi technicznej. Jesteśmy odpowiedzialni za świetne nagłośnienie oraz oprawę świetlną każdego koncertu oraz każdego innego eventu, jakiego obsługi się podejmujemy. Piszemy o imprezach plenerowych, ponieważ to tam jest największe zapotrzebowanie na nasze usługi. Jeżeli jednak potrzebujesz nas do nagłośnienia lub oświetlenia wnętrza, chętnie się tego podejmiemy.

Obsługa eventów i imprez plenerowych

Nie istnieją dwie takie same imprezy plenerowe, właśnie dlatego do organizacji imprez plenerowych podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem dbałości o szczegółowe założenia eventu, jego charakteru i specyfiki. Akustycy oraz oświetleniowcy zatrudnieni przez Agencję Eventową Artystyczna.pl skutecznie dokładają wszelkich starań, by obsługa techniczna koncertów odbyła się zgodnie z założeniami koncepcji artystycznej oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy jest to obsługa techniczna festynów czy też innych imprez masowych – zawsze dajemy z siebie sto procent i osiągamy zamierzone cele. Na swoim koncie mamy realizację pod kątem obsługi technicznej wielu eventów największych gwiazd – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zrealizowaliśmy również wiele imprez tematycznych.

Nie tylko imprezy plenerowe

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl obsługujemy imprezy wszelkiego typu i wielkości. Nasz sprzęt estradowy sprawdza się we wnętrzach tak samo dobrze jak w plenerze. Posiadane wyposażenie koncertowe mamy na tyle elastyczne, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najmniejsze zlecenie. Oświetlenie imprezowe oraz nagłośnienie imprezy we wnętrzach najczęściej instalujemy w hotelach, salach sportowych lub widowiskowych, a także w zakładach produkcyjnych podczas imprez firmowych.

Za obsługę eventów odpowiada wykwalifikowana kadra akustyków oraz oświetleniowców, którzy dają z siebie wszystko, aby każda impreza obsługiwana przez Agencję Eventową Artystyczna.pl pozostała na zawsze w pamięci uczestników.

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl posiadamy cały wachlarz sprzętu estradowego, w tym także same estrady. Korzystamy z nich na organizowanych przez siebie imprezach, ale również oferujemy wynajem estrad wraz z transportem na terenie całego kraju.Podesty sceniczne na każdą okazjęOferujemy na wynajem podesty sceniczne, które można wykorzystać jako stanowiska dla zespołu lub kapeli na weselu (albo imprezie […]
W Agencji Eventowej Artystyczna.pl wynajmujemy hale namiotowe na imprezy różnego rodzaju i różnej wielkości. Namioty eventowe, która można u nas wynająć mogą stanowić samodzielne miejsce imprez, ale także mogą być stoiskami na większych festiwalach. Oferujemy modułowe namioty eventowe, które można łączyć w imprezowe miejsca w plenerze. Pod naszą największą konstrukcją zmieści się duża estrada na […]
Nagłośnienie koncertów i imprez plenerowych Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nagłośnieniową – w naszej pracy stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki scenicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel gwarantuje najlepsze nagłośnienie imprez plenerowych. Najlepsze nagłośnienie na eventy Śląska Agencja Koncertowa ma na swoim koncie obsługuję największych gwiazd polskiej estrady. Nowoczesne, inteligentne systemy oświetlenia oraz […]