Skip to content

Obsługa techniczna imprez

Jako Agencja Eventowa Artystyczna.pl zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez plenerowych, takich jak koncerty, festyny czy inne imprezy masowe, wymagające pełnej obsługi technicznej. Jesteśmy odpowiedzialni za świetne nagłośnienie oraz oprawę świetlną każdego koncertu oraz każdego innego eventu, jakiego obsługi się podejmujemy. Piszemy o imprezach plenerowych, ponieważ to tam jest największe zapotrzebowanie na nasze usługi. Jeżeli jednak potrzebujesz nas do nagłośnienia lub oświetlenia wnętrza, chętnie się tego podejmiemy.

Obsługa eventów i imprez plenerowych

Nie istnieją dwie takie same imprezy plenerowe, właśnie dlatego do organizacji imprez plenerowych podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem dbałości o szczegółowe założenia eventu, jego charakteru i specyfiki. Akustycy oraz oświetleniowcy zatrudnieni przez Agencję Eventową Artystyczna.pl skutecznie dokładają wszelkich starań, by obsługa techniczna koncertów odbyła się zgodnie z założeniami koncepcji artystycznej oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy jest to obsługa techniczna festynów czy też innych imprez masowych – zawsze dajemy z siebie sto procent i osiągamy zamierzone cele. Na swoim koncie mamy realizację pod kątem obsługi technicznej wielu eventów największych gwiazd – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zrealizowaliśmy również wiele imprez tematycznych.

Nie tylko imprezy plenerowe

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl obsługujemy imprezy wszelkiego typu i wielkości. Nasz sprzęt estradowy sprawdza się we wnętrzach tak samo dobrze jak w plenerze. Posiadane wyposażenie koncertowe mamy na tyle elastyczne, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najmniejsze zlecenie. Oświetlenie imprezowe oraz nagłośnienie imprezy we wnętrzach najczęściej instalujemy w hotelach, salach sportowych lub widowiskowych, a także w zakładach produkcyjnych podczas imprez firmowych.

Za obsługę eventów odpowiada wykwalifikowana kadra akustyków oraz oświetleniowców, którzy dają z siebie wszystko, aby każda impreza obsługiwana przez Agencję Eventową Artystyczna.pl pozostała na zawsze w pamięci uczestników.