Skip to content

Organizacja konferencji

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji oraz kongresów dla firm, instytucji kultury oraz wszelkich stowarzyszeń i organizacji. Konferencje mogą mieć różną wielkość oraz formę (organizujemy także atrakcyjne konferencje online). Branża MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry) wykreowała wiele fantastycznych rozwiązań na organizację konferencji, a że my współpracujemy z najlepszymi ludźmi z branży, to oferujemy najlepsze konferencje podążające z trendami. 🙂 

Najczęściej organizowane są konferencje w hotelu albo centrum konferencyjnym. Warto jednak pamiętać, że pomysłów na konferencje może być naprawdę bardzo dużo. My ze swojej strony posiadamy bardzo bogate portfolio sal konferencyjnych w całej Polsce. Jesteśmy w stanie zorganizować potężne kongresy na wiele sal trwające kilka dni, a także pojedyncze wyjazdowe spotkania zarządu w formie konferencji w atrakcyjnych lokalizacjach.

Organizacja konferencji może być także punktem wyjścia do organizacji imprezy firmowej. W takiej sytuacji, konferencja jest jednym z wielu punktów programu. Zajmiemy się kompleksową organizacją takiego wydarzenia, włącznie z organizacją wieczornego bankietu, koncertu gwiazdy, cateringiem i wieloma innymi rzeczami, które trzeba wykonać, aby konferencja i impreza firmowa były udane. 

Organizujemy również konferencje i kongresy w plenerze. Posiadamy własne hale i namioty, całe zaplecze techniczne i gastronomiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować konferencję w każdym zakątku Polski. Konferencje w plenerze mogą być organizowane w miejscach pozbawionych infrastruktury (np. śródleśna polna, nad jeziorem lub w górach), ponieważ posiadamy całe zaplecze czyniące nas samowystarczalnym organizatorem konferencji.

Twoja konferencja marzeń może stanowić Twoją przewagę konkurencyjną. Twoje pomysły i nasze wykonanie to idealne połączenie. Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły konferencji dla Twojej firmy.