Organizacja wesel

Organizacja wesela to bardzo angażujące, pracochłonne i czasochłonne wyzwanie pełne pułapek i wrażliwych elementów. Oferujemy unikatową na rynku usługę łączącą osobę dedykowanego Wedding Plannera (osobistego) wraz z całym zapleczem organizacyjnym i technicznych agencji eventowej. Zajmiemy się kompleksowo Twoim weselem oraz całą ceremonią ślubną. W dzisiejszych czasach, korzystanie z naszych usług to nie ekstrawagancja, lecz wygoda i świadectwo wysokiego zaangażowania w organizowanie wesela!

Kompleksowa organizacja wesel

W momencie, gdy się do nas zgłosisz, porozmawiamy o Twoich potrzebach, Waszych oczekiwaniach wobec ślubu i wesela. To właśnie wtedy zostanie Ci przedstawiony Wasz osobisty Wedding Planner, czyli osoba, która poprowadzi Was przez cały proces organizacji i będzie koordynowała przebieg wesela na miejscu. Organizując wesele trzeba mieć przemyślany każdy, nawet najmniejszy element. Nie inaczej jest podczas pracy z Wedding Plannerem – Wy przedstawiacie swoje pomysły, a my zamieniamy je w plan, projektujemy i wdrażamy w życie. Organizacja wesela z naszym udziałem może się odbyć wszędzie, ponieważ nie ograniczamy się do konkretnego obszaru geograficznego. Posiadamy bogate zaplecze i bazę współpracowników, z którymi „sky is the limit”! 🙂

Organizacja wesela w plenerze

Coraz więcej par decyduje się na wesele w plenerze. My jako Agencja Eventowa Artystyczna.pl od wielu lat organizujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia plenerowe. Posiadamy hale namiotowe, wyposażenie i doświadczenie pozwalające zaaranżować piękne i bardzo eleganckie przestrzenie w plenerze. Doskonale komponuje się to z pomysłem wesela w otoczeniu natury. Weselna biel doskonale łączy się z naturą, zielonymi liśćmi i trawą, kolorami kwiatów i wspaniałą roślinną kolorystyką. Zapewniamy wysoki poziom realizacji wesela w plenerze, co potwierdzają nasze dotychczasowe realizacje.

Jedna z najczęstszych obiekcji dla wesela w plenerze to warunki atmosferyczne i szybko zmieniająca się pogoda w Polsce. Nas to nie dotyczy! Nasze hale namiotowe są wielofunkcyjne, posiadają otwierane i zasłaniane ściany, przez co chronimy wnętrze przed wiatrem i deszczem. Jesteśmy w stanie sprawnie zareagować na nagły spadek lub wzrost temperatury, ponieważ posiadamy mobilne klimatyzatory oraz gazowe ogrzewacze hal namiotowych. Do tego wszystkiego, nasze hale posiadają adaptacyjny system oświetlenia, dzięki czemu rewelacyjnie nasi technicy reagują na wszelkie zmiany w nasłonecznieniu. Nie znajdziecie drugiego takie partnera w organizacji wesela w plenerze!

Wesela w hotelach i domach przyjęć

Tradycyjnie, polskie wesela organizowane jest na sali weselnej. Dzisiaj, ich miejsce zajmują specjalne sale weselne w hotelach i domach przyjęć. Oczywiście, w Agencji Eventowej Artystyczna.pl współpracujemy również i z nimi. Organizujemy wesela, które przechodzą do pamięci Młodej Pary oraz Gości weselnych. Nasz Wedding Planner podczas projektowania ozdób weselnych uwzględnia wygląd sali weselnej, a także kościoła. Kompleksowo zajmiemy się wystrojem i organizacją wesela od A do Z. Właściciele sal weselnych wysoko cenią sobie współpracę z nami, ponieważ do wszystkiego podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie. Jesteśmy cały czas pod telefonem, więc na etapie planowania wesela można z nami wszystko uzgodnić na bieżąco. Z kolei w trakcie wesela, zawsze na miejscu jest nasz Wedding Planner, który koordynuje wszystkie działania. Nie ma zatem typowego dla wesel zamieszania organizacyjnego, a Młoda Para może skupić się na świętowaniu a nie organizowaniu. 🙂

Planując wesele, skorzystaj z naszych usług! Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji!