Targi i wystawy

Jedną z form eventów mogą być targi oraz wystawy branżowe. Zajmujemy się organizacją targów od podstaw, co oznacza, że jakikolwiek podmiot chcący zorganizować targi lub wystawę branżową znajdzie u nas kompleksową usługę. Również oferujemy stoiska na targi, więc zajmujemy się obsługą wystawców na targach i wystawach. Jako agencja koncertowa obsługujemy również wydarzenia w trakcie trwania targów lub wystaw, jak koncerty, gale finałowe czy spotkania branżowe. Krótko mówiąc, Agencja Eventowa Artystyczna.pl to sprawdzony partner przy organizacji targów i wystaw dla każdego podmiotu z branży MICE.

Organizacja targów

Jeżeli chcesz zorganizować targi branżowe, lepiej nie mogłeś trafić! Zajmujemy się kompleksową organizacją targów od pomysłu, przez projekt po wykonanie infrastruktury i nadzór nad przebiegiem targów. Lokalizacja targów nie stanowi żadnego ograniczenia, ani problemów. Zorganizujemy targi w całej Polsce, dla każdej branży. Organizujemy targi na wolnej przestrzeni, a także pod zadaszeniem w dużych centrach targowych i kongresowych.

Organizacja wystaw

Wystawy stanowią nieco inny charakter spotkań branżowych oraz form prezentacji produktów i usług, aniżeli targi. Bardzo często podczas wystaw dochodzi do konkursów, plebiscytów lub wyborów. Taką formę wydarzenia również zorganizujemy. Zapewnimy miejsce, plan wydarzenia, infrastrukturę oraz personel. Organizujemy wystawy promocyjne, handlowe oraz konkursowe. Nasz zespół doświadczonych Pracowników jest ściśle związany ze światem kultury, więc wydarzenia kulturalne i wystawy dzieł sztuki także organizujemy.

Firmowe stoiska na targi i wystawy

Interesuję Cię sposób na najlepsze stoisko firmowe na targach? A może szukasz agencji, która zamieni nudne stoisko z folderami w event promujący Twoją firmę i produkt? Bez względu czy szukasz nietuzinkowych pomysłów, czy jedynie ścianki reklamowej, Agencja Eventowa Artystyczna.pl jest Twoim najlepszym drogowskazem do sukcesu na targach i wystawach. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją firmowych stoisk promocyjnych. Posiadamy własne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie w branży MICE jako organizator targów, wystaw, konferencji oraz imprez firmowych.

Stoiska targowe Poznań, stoiska targowe Kraków, stoiska targowe Warszawa i… gdzie tylko sobie zażyczysz!

Zajmujemy się obsługą firmowych stoisk targowych w każdym zakątku Polski. Regularnie pojawiamy się w największych miastach, gdzie odbywają się targi i wystawy branżowe. Jako organizator wystawy albo organizator targów nie musisz się martwić skąd wziąć estradę, nagłośnienie imprezy albo gdzie znajdziesz pomysły na organizację targów. Podejmując współpracę z Agencją Eventową Artystyczna.pl masz gwarancję kompleksowej usługi obejmującej także dostarczenie naszego własnego wyposażenia targowego.

Targi Poznańskie? Strefa Kultury w Katowicach? Międzynarodowe Centrum Kongresowe? ICE Kraków? Mamy firmowe stoiska targowe i stoiska reklamowe na każdą przestrzeń targową i kongresową w Polsce. Gdyby przyszło Ci do głowy zorganizować targi na wolnym powietrzu, mamy również w ofercie hale namiotowe na wynajem oraz estrady na wynajem. Targi Open Air również nie mają przed nami tajemnic!