Team building

Najważniejszym zasobem każdej organizacji są Ludzie. Team building jest odpowiedzią na wyzwania, jakie niesie zarządzanie zasobami ludzkimi. Nierzadko, team building to także rozwiązanie na problemy kadrowe. W Agencji Eventowej Artystyczna.pl doskonale to rozumiemy, dlatego mamy dla Ciebie garść gotowych i sprawdzonych rozwiązań z zakresu team building.

Team building to z języka angielskiego budowanie zespołu obejmujące wszelkiego rodzaju formy integracji grupy osób sprawiające, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe lub uczą współpracy w swoim zespole. Sprawnie przeprowadzony team building może być wyznacznikiem decyzji o przebudowaniu zespołu oraz aspiracjach członków grupy do obejmowania poszczególnych ról i stanowisk. W naszej ofercie znajdują się takie zadania, które pomogą Ci w budowaniu zespołu oraz podejmowaniu decyzji kadrowych. Nie wiesz kto z zespołu zasługuje na awans? A może zastanawiasz się czy zamiana stanowisk odniesie zamierzone efekty? Odpowiedzi dostarczą Ci nasze wydarzenia i rozwiązania typu team building!

Team building w naszym wydaniu może odbywać się przez cały rok i w każdej lokalizacji. Team building zorganizujemy na świeżym powietrzu, pod zadaszeniem (mamy własne hale namiotowe) oraz we wnętrzach dużych i małych. 🙂 Nasi trenerzy oraz instruktorzy zaaranżują zadania w niewielkich pomieszczeniach Twojego biura, na terenie zakładu pracy oraz całkowicie poza miejscem pracy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. Ponieważ team building wymaga bardzo indywidualnych rozwiązań, zapraszamy do bezpłatnych konsultacji telefonicznych.