Skip to content

Team building

Najważniejszym zasobem każdej organizacji są Ludzie. Team building jest odpowiedzią na wyzwania, jakie niesie zarządzanie zasobami ludzkimi. Nierzadko, team building to także rozwiązanie na problemy kadrowe. W Agencji Eventowej Artystyczna.pl doskonale to rozumiemy, dlatego mamy dla Ciebie garść gotowych i sprawdzonych rozwiązań z zakresu team building.

Team building to z języka angielskiego budowanie zespołu obejmujące wszelkiego rodzaju formy integracji grupy osób sprawiające, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe lub uczą współpracy w swoim zespole. Sprawnie przeprowadzony team building może być wyznacznikiem decyzji o przebudowaniu zespołu oraz aspiracjach członków grupy do obejmowania poszczególnych ról i stanowisk. W naszej ofercie znajdują się takie zadania, które pomogą Ci w budowaniu zespołu oraz podejmowaniu decyzji kadrowych. Nie wiesz kto z zespołu zasługuje na awans? A może zastanawiasz się czy zamiana stanowisk odniesie zamierzone efekty? Odpowiedzi dostarczą Ci nasze wydarzenia i rozwiązania typu team building!

Team building w naszym wydaniu może odbywać się przez cały rok i w każdej lokalizacji. Team building zorganizujemy na świeżym powietrzu, pod zadaszeniem (mamy własne hale namiotowe) oraz we wnętrzach dużych i małych. 🙂 Nasi trenerzy oraz instruktorzy zaaranżują zadania w niewielkich pomieszczeniach Twojego biura, na terenie zakładu pracy oraz całkowicie poza miejscem pracy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. Ponieważ team building wymaga bardzo indywidualnych rozwiązań, zapraszamy do bezpłatnych konsultacji telefonicznych.