Estrady na wynajem

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl posiadamy cały wachlarz sprzętu estradowego, w tym także same estrady. Korzystamy z nich na organizowanych przez siebie imprezach, ale również oferujemy wynajem estrad wraz z transportem na terenie całego kraju.

Podesty sceniczne na każdą okazję

Oferujemy na wynajem podesty sceniczne, które można wykorzystać jako stanowiska dla zespołu lub kapeli na weselu (albo imprezie firmowej), ale nie tylko. 🙂 Nasze podesty sceniczne są modułowe, co oznacza, że możemy je dowolnie konfigurować. Przydatne jest to chociażby podczas organizacji pokazów mody, gdzie kształt wybiegu często jest nieregularny. Można zatem rzec, że oferujemy na wynajem wybiegi na pokazy mody. :)\

Jest naprawdę sporo okazji i miejsc, gdzie sprawdzają się nasze podesty sceniczne. Są to eventy firmowe (podesty mogą także stanowić miejsce prezentacji produktu, np. samochodu), liczne imprezy masowe, koncerty, festyny czy wydarzenia w galeriach handlowych. Nasze podesty sceniczne sprawdzają się również targach i konferencjach.

Nasze podesty sceniczne cechuje wytrzymałość, możliwość pełnej regulacji (szczególnie ważna na nierównym podłożu) przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia stabilizacji. Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, więc nasi technicy przy rozstawianiu estrady z podestów scenicznych przykładają najwyższą wagę do nawet najdrobniejszego szczegółu.

Estrady na wynajem wraz z osprzętem

Z podestów scenicznych możemy zbudować rozległe estrady. Posiadamy także specjalne konstrukcje stalowe wraz z podłogą, które pozwalają na stworzenie wysokich estrad wraz ze ścianami i całym osprzętem. Decydując się na wynajem estrady od Agencji Eventowej Artystyczna.pl, macie Państwo również wybór licznych kreacji. Wykończenia, ozdoby, oświetlenia i ekrany to bardzo skuteczne elementy ozdobienia estrady. Dzięki nim, nasza estrada na fotorelacji z imprezy będzie wyglądała bardzo profesjonalnie. Jeżeli organizują Państwo imprezy w plenerze, może zainteresować Państwa nasza oferta hal namiotowych oraz namiotów na wynajem.

Jak wielokrotnie podkreślamy na naszej stronie, oferujemy kompleksowe usługi organizacji imprez. Nasze estrady i podesty sceniczne możemy uzupełnić o trawersy aluminiowe, na których mocujemy nagłośnienie i oświetlenie na imprezy. Dodatkowo, posiadamy w ofercie ekrany LED, które uatrakcyjnią imprezę i będą efektownym tłem dla sceny.