Hale namiotowe na imprezy

W Agencji Eventowej Artystyczna.pl wynajmujemy hale namiotowe na imprezy różnego rodzaju i różnej wielkości. Namioty eventowe, która można u nas wynająć mogą stanowić samodzielne miejsce imprez, ale także mogą być stoiskami na większych festiwalach. Oferujemy modułowe namioty eventowe, które można łączyć w imprezowe miejsca w plenerze. Pod naszą największą konstrukcją zmieści się duża estrada na kilkadziesiąt osób, rozległy parkiet do tańczenia, a także strefa gastronomiczna na kilkaset osób. Jest to potężne mobilne centrum eventowe, które rozstawiamy w całej Polsce przez cały rok.

Namioty na imprezy

Oferta wynajmu namiotów na imprezy jest skierowana do wszystkich organizatorów imprez, którzy szukają sposobu na ochronę przed warunkami atmosferycznymi podczas organizowanej imprezy. Nasze największe konstrukcje namiotów imprezowych stanowią samodzielne miejsca na imprezy, które możemy rozstawić w szczerym polu, daleko od cywilizacji, ale także np. w parku miejskim lub na stadionie. Impreza miejska na stadionie pod zadaszeniem naszych hal namiotowych jest bezpieczna, ponieważ nie szkodzi murawy, nie wymaga ciężkiego sprzętu budowlanego, a przede wszystkim – chroni przed opadami atmosferycznymi i wiatrem, co jest bardzo ważne w naszym klimacie. Posiadamy własne nagłośnienie na imprezy oraz własne oświetlenie na imprezy, które kompleksowo montujemy w naszych namiotach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie zrealizować najlepsze imprezy.

Oczywiście, jest naprawdę wiele sytuacji kiedy nasze namioty sprawdzają się na imprezach. Obsługujemy strefy VIP na dużych imprezach plenerowych „pod chmurką”. Strefa dla VIPów albo strefa dla artystów w naszych namiotach jest rozwiązaniem zdecydowanie podnoszącym prestiż imprezy. Impreza firmowa w siedzibie firmy albo duże zgromadzenie pracowników na terenie firmy również może stanowić imprezę firmową pod namiotem. Nasze namioty możemy rozstawić na firmowym placu lub parkingu. Otwarcie dużej inwestycji lub rozpoczęcie budowy to wydarzenia ważne w życiu samorządu lub organizacji. Wiąże się to niejednokrotnie z imprezą na otwartym powietrzu, a czasami także i z błotem. W tej sytuacji również namiot na imprezy jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu wszyscy będą wspominać wydarzenie bardzo pozytywnie.

Namioty weselne

Wesele w plenerze zyskuje coraz więcej zwolenników. Rzadko kiedy jest to mała rodzinna impreza na kilka osób w słoneczną pogodę. Najczęściej gości weselnych jest wielu, a pogoda lubi płatać figle. Warto się przygotować na każdą ewentualność i profesjonalnie przygotować do organizacji wesela w plenerze. Namioty na wesele montujemy w systemie modułowym, co pozwala nam na obsługę każdej wielkości wesela. Nasze namioty weselne posiadają scenę dla kapeli, parkiet do tańczenia dla gości oraz przestrzeń na stoliki oraz gastronomię. Ponadto oferujemy catering na wesela, więc jesteśmy w stanie w kompleksowy sposób zorganizować wesele w naszych namiotach. Wynajem namiotów na wesela jest wyceniany indywidualnie. Korzystając z naszej usługi kompleksowej organizacji wesela, możecie liczyć na stosowne rabaty. 🙂 Ceny wynajmu namiotów weselnych są uzależnione od wielu czynników, więc zachęcamy do kontaktu

Wynajem namiotów

Wszystkie nasze namioty wynajmujemy na terenie całej Polski przez cały rok. Posiadamy odrębną ofertę wynajmu namiotów, lecz wszystkich zachęcamy do korzystania z naszych usług kompleksowo. Posiadamy w swojej ofercie wyposażenie namiotów, oświetlenie na imprezy oraz nagłośnienie na imprezy, montujemy estrady oraz świadczymy usługi cateringowe na imprezach. Wynajmując namiot u nas w pakiecie z innymi usługami, macie Państwo pewność, że otrzymujecie rabat na poszczególne elementy wyceny. Oszczędność jest nie tylko na papierze i na transporcie, lecz w faktycznych korzyściach. 🙂 Zapraszamy do kontaktu.