Skip to content

Organizacja koncertów

Jesteśmy agencją artystyczną oraz agencją eventową, a na organizacji koncertów zjedliśmy zęby. 😉 Jeśli organizować koncert, to tylko z nami. 🙂 W Agencji Eventowej Artystyczna.pl słowo „koncert” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Organizujemy koncerty gwiazd na dużych estradach w ramach festiwali i festynów. Organizujemy koncerty gwiazd w stylu „gwiazdy wieczoru” na imprezach firmowych, konferencjach i bankietach. Nie jest dla nas tajemnicą organizacja występów kapel lub przeglądów. Posiadamy bowiem doświadczenie organizacyjne oraz zaplecze techniczne, dzięki czemu w naszych ustach „kompleksowa organizacja koncertów” nie jest gołosłowna.

Organizacja koncertów na imprezy masowe

Imprezy masowe są naszym „konikiem”, w którym posiadamy bardzo bogate doświadczenie i portfolio zrealizowanych wydarzeń. Jako agencja artystyczna prowadzimy organizację koncertu od początku do końca, czyli rozmawiamy z wykonawcami, projektujemy rider imprezy, a także obsługujemy sprzedaż biletów w kasach i poprzez systemy rezerwacji biletów na imprezy. Jako agencja eventowa zajmujemy się z kolei praktyczną realizacją koncertu w ramach imprezy masowej. Zaaranżujemy estradę, całą przestrzeń imprezy, ogrodzimy teren i zapewnimy ochronę. Zorganizujemy i obsłużymy strefę gastronomiczną na imprezie, czy zadbamy o toalety na imprezie masowej w formie strefy Toi-Toi. Jako specjaliści od technicznej obsługi imprez, posiadamy własne oświetlenie i nagłośnienie na koncerty. Ustawimy własną estradę i zabezpieczymy w kulisach strefę dla wykonawców. Jak widać, naprawdę zajmujemy się kompleksową organizacją koncertów oraz imprez masowych.

Koncerty na eventach

Jeżeli myślisz o firmowym evencie, który miałby być zwieńczony koncertem gwiazdy, kapeli lub zespołu – zgłoś się do nas! 🙂 Koncerty na eventach firmowych potrafią zdziałać cuda. Opinie o wspaniałym występie gwiazdy lub rewelacyjnej muzyce podczas wydarzenia firmowego mogą znacząco podnieść renomę Twojej marki. Nawet zwykłe „brzdękolenie do kotleta” może przekreślić całą imprezę lub „zrobić robotę” i spowodować, że wszyscy bardzo długo będą wspominali Twoją imprezę. Nie trać nerwów na przejmowanie się czy wszystko pójdzie dobrze. Postaw na profesjonalistów, czyli na Agencję Eventową Artystyczna.pl. Zajmiemy się kompleksową organizacją Twojego eventu oraz koncertu. W naszych głowach kłębią się pomysły na najlepsze koncerty dla firm oraz występy artystyczne podczas eventów. 

Planujesz organizację koncertu? Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy Ci pomysły jak zorganizować koncert Twoich marzeń! 🙂